Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znałam Julitę. Nadal nie mogę uwierzyć ,że ona nie żyje. Nawet sobie nie umiem wyobrazić co przeżywa teraz jej rodzina. To bardzo smutne co się wydarzyło ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hubi jak ktos wyskoczy ci 2 metry przed autem i zebys jechal 40 km na godzine to sam wyobraz sobie skutki tego zdarzenia ale piszac takie kocopoly to brak ci wyobrazni niedziwne jak taczka sie jezdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mi cię brakuje Julita, dlaczego właśnie ty, byłaś za młoda żeby umierać((((NIEEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julita Na Zawsze W Naszych Sercach [ * ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a (( napisał:
Bardzo mi cię brakuje Julita, dlaczego właśnie ty, byłaś za młoda żeby umierać((((NIEEEEEEEEEEEEEE
A masz swoich faworytów do tragicznej śmierci w wypadku samochodowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka rada: nie odpowiadajcie prowokatorom. Bo tylko o to im chodzi, sprowokować, zwyzywać a potem czmychnąć. Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda każdego kto ginie ale kierowca specjalnie nie wiechał w tą dziewczynkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Julito życzę Ci abyś spotkała tam inne, może lepsze życie, współczuje Twoim rodzicom bo mieli Cię jedną jedyną, To nie wyobrażalne jak teraz muszą cierpieć, jaki odczuwają ból, Gdy zabraknie jakieś przedmiotu w naszym otoczeniu to jest zmiana, A co dopiero gdy odejdzie człowiek? osoba bliska ? ... Zawsze w naszych sercach i pamięci ;* (*) [*] Dziękujemy za Twoją obecność ! Świeć Panie nad jej duszą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na drogę szkoda gminie pieniędzy, ale lądowisko dla helikoptera zbudowali, nikomu nie potrzebne i pieniądze poszły sie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznana napisał:
ja pier*ole ku*wo zje*ana jak mogłeś tak napisać nawet jeżeli były to pijak z pod sklepu sumienie powinno cie dręczyć. ku*wo je*ana szmato powinieneś to pamiętać do końca życia że zabiłęś drugiego człowieka. wyobraź sobie jakby ktoś tak samo mówił jak ty o jakiejś twojej bliskiej osobie. popie*doleńcu, siedz w więzieniu do końca życia!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdzich napisał:
Na drogę szkoda gminie pieniędzy, ale lądowisko dla helikoptera zbudowali, nikomu nie potrzebne i pieniądze poszły sie ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda nam jej ale będziemy o niej na zawsze pamiętać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochamy cie Julitko ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani w związku z tragicznym odejściem Julitki w poniedziałek w dniu pogrzebu o godzinie 17:00 zapalmy w oknach światełko na znak tego, że na zawsze będzie obecna w naszych myślach i słowach!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tragedia dla rodziców ale i dla kierowcy także ból i cierpienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julitko zostaniesz na zawsze w naszych sercach .! Dlaczego właśnie ona ? ? Ona juz do na nie wruci .. ;((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, to miszczowie tacy jak ten frajer mają pierwszeństwo na pasach a piesi to mogą jedynie uciekać jak widzą miszcza w wieśwagenie lub innym złomie bo nie dość, ze się nie zatrzyma to jeszcze potrąci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka napisał:
Gdzie ten kierowca miał oczy przecież ona już prawie schodziła z tego przejścia... gdzie on miał oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona była moją siostrą cioteczną i szła do domu nie była pijana ani naćpana ja to wiem więc nie mówcie jak nie wiecie bardzo szkoda mi jej nie mogę w to uwierzyć i ten kto ten samochód prowadził wie co się stała i on jest głupi jak nie wiem tyle co mam dopowiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochana Julita ;( nikt nie może uwierzyć, że jej już nie będzie z nami.. Niech Bóg ma Cię w Swojej opiece.. Juuulka ;( ♥
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...